Plakatowanie Gdańsk

_

Gdańsk jest idealnym miejscem do rozpoczęcia kampanii rozklejania plakatów. Dostajemy możliwość dotarcia do ponad 460 000 osób w samym mieście. Dodatkowo trafić można do przynajmniej 400 000 osób w okolicznych miastach takich jak: Gdynia, Sopot czy Pruszcz Gdański. W rzeczywistości mamy realną szansę na uzyskanie prawie miliona stałych odbiorców. Ponadto Gdańsk jest obiektem zainteresowania wielu turystów, którzy tłumnie przybywają go zwiedzać. Według badań Gdańskiej Organizacji Turystycznej i Pomorskiego Instytutu Naukowego miasto rocznie odwiedza prawie 2 miliony turystów! Na obszarze tym znajduje się wiele punktów zainteresowania jak galerie handlowe (np. Galeria Bałtycka, C.H. Osowa, G.H. Madison) czy stacje kolejowe. Plakatowanie w Gdańsku to gwarancja sukcesu i pewność dotarcia do odbiorcy.

Plakatowanie na słupach ogłoszeniowych oraz reklamowych w ruchliwych punktach umożliwia dotarcie do mieszkańców miasta, turystów oraz przejezdnych. Warto wziąć to pod uwagę w trakcie planowania budżetu na kampanię.

Oferujemy szeroko pojęty wynajem billboardów dla potrzeb krótkich, jak i długofalowych kampanii plakatowych. Bądź widoczny w mieście – reklamy wielkoformatowe to świetne rozwiązanie – pozwól się zauważyć przechodniom.

Co zyskujesz?

Plakatowanie w Gdańsku oferowane przez naszą firmę, to przemyślana ekspozycja. Duży wybór nośników w zasięgu całego Trójmiasta umożliwia nam dobór strategicznych punktów dla dobrego ulokowania plakatu.

early-morning-on-the-motlawa-river-in-gdansk-poland-carol-japp

Skontaktuj się z nami!

 

884 885 447 kontakt@plakatowanietrojmiasto.pl

Rozklejanie plakatów wewnątrz budynków i na zewnątrz to świetne połączenie dla uwidocznienia kampanii. Plakatuj w mieście, lub wewnątrz – w tym plakatowanie w klatkach schodowych, uczelniach, szkołach i akademikach.

Ekspozycja plakatów na potykaczach to dobre rozwiązanie w dotarciu do ściśle określonych odbiorców. Plakatowanie możliwe jest w sklepach, szkołach, uczelniach, przychodniach, klinikach i szpitalach, a nawet na eventach dowolnego pokroju.