Plakatowanie Gdynia

_

Gdynia jest idealnym miejscem do rozpoczęcia kampanii rozklejania plakatów. Dostajemy możliwość dotarcia do ponad 250 000 osób w samym mieście. Dodatkowo trafić można do przynajmniej 600 000 osób w okolicznych miastach takich jak: Gdańsk, Sopot, Rumia, Reda czy Wejherowo. W rzeczywistości mamy realną szansę na uzyskanie ponad pół miliona stałych odbiorców. Ponadto Gdynia jest obiektem zainteresowania wielu turystów, którzy tłumnie przybywają ją zwiedzać. Według badań Gdańskiej Organizacji Turystycznej i Pomorskiego Instytutu Naukowego miasto rocznie odwiedza blisko milion turystów! Na obszarze tym znajduje się wiele punktów zainteresowania jak galerie handlowe (np. Riviera, Klif, Galeria Szperk, C.H. Batory) czy stacje kolejowe. Plakatowanie w Gdyni to gwarancja sukcesu i pewność dotarcia do odbiorcy.

Plakatowanie na słupach ogłoszeniowych oraz reklamowych w ruchliwych punktach umożliwia dotarcie do mieszkańców miasta, turystów oraz przejezdnych. Warto wziąć to pod uwagę w trakcie planowania budżetu na kampanię.

Oferujemy szeroko pojęty wynajem billboardów dla potrzeb krótkich, jak i długofalowych kampanii plakatowych. Bądź widoczny w mieście – reklamy wielkoformatowe to świetne rozwiązanie – pozwól się zauważyć przechodniom.

Co zyskujesz?

Plakatowanie w Gdyni oferowane przez naszą firmę, to przemyślana ekspozycja. Duży wybór nośników w zasięgu całego Trójmiasta umożliwia nam dobór strategicznych punktów dla dobrego ulokowania plakatu.

95576805

Skontaktuj się z nami!

 

884 885 447 kontakt@plakatowanietrojmiasto.pl

Rozklejanie plakatów wewnątrz budynków i na zewnątrz to świetne połączenie dla uwidocznienia kampanii. Plakatuj w mieście, lub wewnątrz – w tym plakatowanie w klatkach schodowych, uczelniach, szkołach i akademikach.

Ekspozycja plakatów na potykaczach to dobre rozwiązanie w dotarciu do ściśle określonych odbiorców. Plakatowanie możliwe jest w sklepach, szkołach, uczelniach, przychodniach, klinikach i szpitalach, a nawet na eventach dowolnego pokroju.